Мешканці всіх районів Донецька чують потужні вибухи. Стрілянина почалася в ніч на суботу, 13 вересня, і тривала з різними інтервалами майже цілий день. Вибухи артилерійських снарядів лунають і в інших населених пунктах поблизу Донецька. Офіційний сайт мерії повідомляє, що обстановка в місті напружена, канонада чутна у всіх його районах.

Також наголошується, що в ніч з 12 на 13 вересня в Донецьку велися бойові дії в районі аеропорту. 

Сепаратисти активізувалися навколо Маріуполя 

Штаб АТО в свою чергу говорить про обстріли проросійськими угрупуваннями населених пунктів поблизу Донецька, що мав місце незважаючи на режим припинення вогню. Так 13 вересня з боку Донецька і населеного пункту Зуївка сепаратисти вели інтенсивний вогонь з реактивних систем залпового вогню "Град" по населеним пунктам Жданівка, Верхньотроїцьким і Криничне, повідомляє прес-центр АТО на своїй сторінці в Facebook. 

За даними РНБО України, сепаратисти також активізували проведення розвідувальних заходів навколо Маріуполя. "У місті спокійно, наші війська контролюють ситуацію на підступах до нього", - заявив на брифінгу в Києві спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко. І додав, що українські військовослужбовці відкривають вогонь лише у відповідь і тільки для захисту при явному нападі на їхні позиції. За даними РНБО, за минулу добу сепаратисти втратили три танка і 12 чоловік. Втрати серед українських силовиків за цей період - один солдат.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх