Президент України Петро Порошенко і чинний голова Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Дідьє Буркхальтер домовилися про істотне збільшення чисельності та технічного оснащення міжнародної місії для моніторингу режиму припинення вогню в Донбасі.

В телефонній розмові, в суботу, 13 вересня, Порошенко дозволив ОБСЄ використовувати на території своєї країни безпілотні літальні апарати. В свою чергу Буркхальтер пообіцяв доставити їх в Україну найближчим часом, говориться в повідомленні на сайті глави держави. 

Разом з тим глава ОБСЄ пообіцяв направити в Україну більше інспекторів для суворого дотримання режиму припинення вогню в найпроблемніших місцях. 

Крім того, Порошенко в той же день зустрівся з головою комітету Європарламенту з закордонних справ Ельмаром Броком (Elmar Brok) для обговорення майбутньої угоди про зону вільної торгівлі між ЄС і Україною. За словами німецького політика, цей документ міг би принести українській стороні багато переваг, однак для цього Києву необхідно провести необхідні реформи. У свою чергу Порошенко знову дав зрозуміти, що в тексті угоди не повинно бути жодних змін. Їх внесення вимагає Росія, яка критикує угоду.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх