Мер Києва Віталій Кличко очолить виборчий список партії "Блок Петра Порошенка" на майбутніх позачергових парламентських виборах у Верховну раду України, що відбудуться 26 жовтня. Про це він сам заявив в неділю, 14 вересня, на з'їзді партії.

"Сьогодні вкрай важливо єднання і консолідація демократичних сил, щоб отримати якомога більше місць у новому парламенті. Тому я погодився очолити об'єднаний список "Блоку Петра Порошенка". 

Тим часом екс-прем'єр Юлія Тимошенко віддала перше місце у виборчому списку "Батьківщини" українській льотчиці Надії Савченко, яка знаходиться зараз під арештом в Росії. "У перший раз за весь час походу на вибори я не йду номером один у списку партії "Батьківщина". Я поступаюсь цим номером людині, яка сьогодні є символом боротьби за Україну в світі", - цитує слова Тимошенко "Інтерфакс". 

Опозиція об'єднується 

В цей же день шість політичних партій оголосили про те, що вони увійшли до складу "Опозиційного блоку". Про це журналістам розповів керівник Партії розвитку України Сергій Ларін. Він також додав, що список кандидатів в народні депутати від блоку формуватиметься сьогодні або завтра, але не назвав імені лідера блоку. 

В "Опозиціний блок" увійшли Партія розвитку України, партії "Центр", "Нова політика", "Державний нейтралітет", "Україна вперед" і "Трудова Україна".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх