В Львівській області розпочалися 11-денні міжнародні навчання Rapid Trident ("Швидкий тризуб"). Про це в понеділок, 15 вересня, повідомляє Deutsche Welle. У навчаннях, крім України, беруть участь ще 14 країн - США, Німеччина, Польща, Великобританія, Азербайджан, Болгарія, Канада, Грузія, Латвія, Литва, Молдавія, Норвегія, Румунія та Іспанія.

"В даний час у нас є супротивник, що володіє однією з найбільш могутніх армій світу і ядерною зброєю", - заявив український полковник Олександр Співак. Командувати маневрами, які триватимуть до 26 вересня, будуть США. В операції на Яворівському військовому полігоні беруть участь близько 1300 військовослужбовців. У ній також задіяні близько 700 одиниць зброї та понад 50 військових автомобілів і бойових машин. 

Військові відпрацьовуватимуть спільне патрулювання, пошук та знешкодження вибухових речовин, рятувальні операції, а також конвоювання. Від Німеччини беруть участь лише троє військових. Солдати бундесверу аналізуватимуть результати навчань, а також виконувати логістичні функції. Йдеться про щорічні навчання в рамках програми НАТО "Партнерство заради миру".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх