Депутати Верховної ради прийняли запропоновані президентом України Петром Порошенком закони про надання особливого статусу Донбасу і про амністію учасників подій на сході. Про це повідомляє у вівторок, 16 вересня, агентство "Укрінформ" з посиланням на записи депутатів Ради в Twitter.

За даними депутата Андрія Шевченка, за закон про особливий статус для Донбасу проголосували 277 народних обранців, а про амністію - 287. Цю інформацію підтвердив і Олег Тягнибок. 

Відповідно до закону, особливий порядок самоврядування вводиться в окремих районах Донецької та Луганської областей терміном на три роки. Передбачається проведення позачергових місцевих виборів у цих регіонах 7 грудня нинішнього року. 

Під амністію не підпадають особи, які вчинили тяжкі злочини 

Держава гарантує "недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності і покарання осіб - учасників подій на території Донецької, Луганської областей", відзначає агентство "Інтерфакс". Під амністію не підпадають особи, які вчинили злочини за такими статтями Кримінального Кодексу, як умисне вбивство, тероризм, замах на життя державного діяча, працівника правоохоронних органів, мародерство, наругу над загиблими, наруга над пам'ятниками і по ряду інших. 

Також не підпадають під закон особи, які вчинили дії, які привели до падіння 17 липня 2014 в Донецькій області літака авіакомпанії Malaysia Airlines, або перешкоджали проведенню розслідування цієї авіакатастрофи.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх