Верховна рада більшістю голосів підтримала у вівторок, 16 вересня, законопроект "Про очищення влади". Документ націлений на відновлення довіри до влади і створення умов для побудови нової системи органів державного управління "відповідно до європейських стандартів", повідомляє Deutsche Welle.

Закон передбачає проведення перевірок при призначенні осіб на посади в органах влади. Крім того, один з авторів законопроекту Юрій Дерев'янко пояснив агентству УНІАН, що тепер всім чиновникам потрібно повідомляти про свої доходи та майно, а також про доходи осіб, які проживають "спільно з ними і мають спільний побут". 

За ухвалення документа проголосували 231 депутат з 246 зареєстрованих на сесії. Закон був прийнятий у другому читанні і в цілому з урахуванням поправок. Під час обговорення законопроекту біля будівлі Ради зібралися мітингувальники з вимогами проголосувати за цей закон про очищення влади. Раніше голова українського парламенту Олександр Турчинов заявив, що жоден з депутатів не покине сесійну залу, поки закон про люстрацію влади не буде прийнятий.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх