Глава МЗС РФ має надію на те, що нова влада в Києві оголосить про свою прихильність виконанню "дорожньої карти" ОБСЄ.

Офіційна Москва готова до діалогу з новоспеченим президентом України Петром Порошенком, таку заяву зробив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров.

"Ми чуємо те, що каже Петро Порошенко на рахунок своїх намірів щодо того, що стосується зв'язків із РФ, називає ці відносини найважливішими. Ми, як неодноразово говорив президент, готові до діалогу з представниками Києва, готові до діалогу з Петром Порошенком", - сказав Лавров сьогодні на прес-конференції, що відбулась в російській столиці. "Єдине - я б дуже хотів, щоб заявлена ​​ним готовність до діалогу не обумовлювалася внутрішніми застереженнями, як, зокрема, він згадав, що буде готовий до діалогу з нами за посередництва Євросоюзу і США", - цитує главу МЗС РФ агентство "Інтерфакс".

За словами Лаврова, Росія розраховує, що нова українська влада після виборів оголосить про свою прихильність виконанню "дорожньої карти" ОБСЄ. Він додав, що в Москві "звернули увагу на заяву Петра Порошенка, що його першою поїздкою з Києва в разі обрання президентом буде Донбас". Глава МЗС РФ підкреслив, що Росія виступає за налагодження реального діалогу між тими, хто має владу в Києві, і всіма регіонами України. "У цьому полягає ключ до розв'язання  найглибшої кризи української державності, яку ми спостерігаємо", - сказав міністр.

Джерело: Deutsche Welle

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх