Президент України Петро Порошенко звернувся до канадських парламентарів з проханням посприяти в зближенні Києва з Північноатлантичним альянсом. "На саміті НАТО в Уельсі я проголосив бажання своєї країни зблизитися з НАТО і отримати статус найближчого союзника, який не є членом НАТО.

Я також бажаю, щоб ви це підтримали", - заявив український лідер в ході свого виступу перед парламентом в Оттаві в середу , 17 вересня. 

Глава української держави висловив подяку канадському уряду за його солідарність з Україною в період україно-російського конфлікту. "Ми чули ваш голос, і цей голос був дуже важливим для нас", - цитує Петра Порошенко Deutsche Welle

За поглиблення співпраці Канади і України 

Президент України висловив сподівання на активізацію партнерства між його країною і Канадою та поглиблення співробітництва в таких областях, як енергетика, торгівля, інвестиції, інформаційні та аерокосмічні технології. Порошенко також висловився за укладення угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною. 

18 вересня глава української держави виступить перед Конгресом США у Вашингтоні. На цей же день заплановано його зустріч із президентом Сполучених Штатів Бараком Обамою.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх