Росія привітала прийняття в Україні закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей". "У Росії розглядають цей документ, як крок у правильному напрямку", який створює основу для запуску змістовного конституційного процесу в Україні, включаючи початок діалогу з метою сприяти національному примиренню і порозумінню в цій країні", - йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті МЗС РФ в середу, 17 вересня.

Москва висловила надію на те, що всі положення прийнятого радою закону будуть виконані, попередивши, що в іншому випадку ситуація повернеться в конфронтаційне русло. 

Євросоюз також привітав ухвалення законів про особливий статус низки районів Донбасу та амністії для бійців збройних формувань. "Ми сподіваємося, що такий розвиток, разом з триваючим звільненням заручників і дотриманням режиму припинення вогню сприятиме надійному політичному рішенню на основі поваги суверенітету і територіальної цілісності України", - заявив представник Європейської зовнішньополітичної служби. Представник також закликав Москву і сепаратистів виконати свої зобов'язання, що стосуються виведенню незаконних збройних формувань з України та контролю кордону, повідомляє Deutsche Welle

"Батьківщина" оскаржить закон у Конституційному Суді 

Між тим партія "Батьківщина" на чолі з колишнім прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко заявила, що результати голосування в Раді були сфальсифіковані, і обіцяла оскаржити закони про особливий статус низки районів Донбасу та амністії в Конституційному суді України. Тимошенко пригрозила, що якщо конституційний суд не відкине ці закони, то потрібно буде проводити люстрацію конституційних суддів, повідомляє "Інтерфакс".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх