Президент України Петро Порошенко підписав указ про тимчасове закриття пунктів пропуску на україно-російському кордоні для автомобільного, морського та пішохідного сполучення та припинення руху через них.

Тим самим у четвер, 25 вересня, вступило в дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України про невідкладні заходи щодо зміцнення обороноздатності країни. 

У той же час, в східному регіональному управлінні Держприкордонслужби, всі пункти пропуску працюватимуть в штатному режимі до тих пір, поки з Києва не прийдуть роз'яснення про застосування на практиці даного рішення РНБО. "Як конкретно розуміти це рішення, ми поки не знаємо. Автоматичне закриття кордону постанова РНБО не передбачає", - зазначив представник Держприкордонслужби. 

У постанові РНБО про українсько-російський кордон, опублікованій на його інтернет-сайті, зокрема, зазначається: "Вирішити в установленому порядку питання про тимчасове закриття пунктів пропуску на державному кордоні України з Російською Федерацією". 

РНБО також рекомендував уряду вжити заходів щодо односторонньої демаркації кордону з РФ, а також забезпечити її інженерно-технічне облаштування, повідомляє УНІАН.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх