Жорстоко боротися з мародерами пообіцяв Стрєлков. Два вже розстріляні, йдеться в поширеній у Слов'янську листівці. "Міністр оборони" самопроголошеної "Донецької народної республіки" Ігор Стрєлков обіцяє жорстко розправлятись з мародерами.

"У нас два дні тому було введено військовий стан. Він передбачає відповідні заходи до мародерів. У нас і так зовнішній противник є, не вистачало, щоб свої своїх же грабували. Дійсно, два мародера були знищені, будемо і надалі розправлятися з мародерами найжорстокішими методами", - сказав Стрєлков у вівторок, 27 травня, агентству "Інтерфакс". Він пояснив, що ополченці, які патрулюють міста, будуть приділяти більше уваги охороні залишених з тих чи інших причин житлові об'єкти, а також активніше допомагати мало захищеним верствам населення.

За повідомленням місцевого інтернет-ресурсу slavgorod.com.ua, в Слов'янську поширені листівки, в яких йдеться про "смертну кару через розстріл" командирам загонів бойовиків Дмитру Славову по кличці "Болгар" і Миколі Лук'янову по кличці "Лука" за те, що ті  мародерствували, зробили озброєне пограбування, викрадали людей, залишили бойову позицію і спробували приховати скоєний злочин. "Вирок приведений у виконання", - вказується в листівці.

Джерело: Deutsche Welle

 

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх