У місті Дергачі Харківської області в ніч на понеділок, 29 вересня, знесли ще один пам'ятник Леніну. Про це повідомляє агентство "Інтерфакс" з посиланням на прес-службу регіонального відділення організації "Свобода".

"Очевидно, патріоти Дергачів відчули певне натхнення після повалення пам'ятника Леніну в Харкові і зробили те ж в нашому місті", - заявив лідер районної організації партії Володимир Безрукий

Увечері в неділю був повалений пам'ятник Леніну на площі Свободи в Харкові. За даними правоохоронних органів, при демонтажі ніхто з мітингувальників не постраждав. Напередодні глава обласної держадміністрації підписав розпорядження вжити заходів щодо вилучення пам'ятника Леніну з реєстру пам'ятників України, а демонтаж провести відповідно до чинного законодавства. 

Між тим мер Харкова Генадій Кернес пообіцяв відновити знесений напередодні пам'ятник Леніну. Повідомлення про це опубліковано на сайті міськради. На думку Кернеса, знесення монумента є прямим порушенням закону. Глава міста також нагадав, що пам'ятник знаходився на державному обліку, як об'єкт культурної спадщини.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх