Вчора, 30 вересня в місті Одеса під обласною облдержадміністрацією побили члена "Партії регіонів" Нестора Шуфрича. Він був зі своєю охороною. Разом з ним з одеської ОДА вийшов екс глава ОДА Микола Скорик.

Активісти почали словесну перепалку з Шуфричем ще в фойє адміністрації. За словами очевидців Шуфрич вів себе неадекватно. Бійка ж розпочалася уже на виході, тоді коли охорона почала робити коридор до транспорту депутата і дозволила собі вистріл. Саме в цей момент місцеві активісти почали активно добиратись до Шуфрича та лупцювати його. З анонімних джерел стало відомо, що під ОДА були присутні "Правий Сектор", євромайданівці, автомайданівці та самооборона. Після того, як Шуфричу все ж вдалося поїхати з місця інциденту він направився в лікарню, де лікарі діагностували у нього закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку. За інформацією місцевих ЗМІ побої виявили і в Миколи Скорика.

Як повідомив, теперішній голова одеської облдержадміністрації Ігор Палиця про зустріч з Шуфричем ніхто не договорювався. 

Шуфрич назвав даний інцидент провокацією.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх