Влада Німеччини направила на схід України гуманітарну допомогу, повідомляється в суботу, 4 жовтня, на сайті міністерства економічного співробітництва та розвитку ФРН. Більше 100 вантажівок з гуманітарним вантажем повинні прибути в Україну до середини жовтня.

В першу чергу, його розподілятимуть в Харкові, Слов'янську, Маріуполі, Запоріжжі та Дніпропетровську. 

Гуманітарна допомога включає в себе, зокрема, переносні будинки, пересувні кухні, опалювальні прилади, зимовий одяг і ковдри. Частина речей буде купуватися в Україні. Загальна вартість гуманітарного вантажу оцінюється приблизно в 10 мільйонів євро. Як наголошується на сайті німецького міністерства, склад вантажів узгоджений з українською владою. 

Міністр економічного співробітництва і розвитку ФРН Герд Мюллер (Gerd Müller) буде особисто брати участь у передачі частини вантажу жителям Харкова. Його візит заплановано на 14 жовтня. За інформацією журналу Der Spiegel, в міністерстві внутрішніх справ Німеччини плани Мюллера сприйняли, як "постановочну акцію". Його візит в Україну викликав також здивування в міністерстві закордонних справ ФРН, оскільки саме це відомство повинне займатися узгодженням і доставкою гуманітарних вантажів.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх