Поставки безпілотників в Україну, призначених для моніторингової місії ОБСЄ, завершаться 13 жовтня. Про це у вівторок, 7 жовтня, повідомив президент України Петро Порошенко, передає "Інтерфакс". Глава держави зазначив, що перші БПЛА вже доставлені в Україну.

Крім того, Порошенко виступив за збільшення кількості спостерігачів від ОБСЄ до 1,5 тисячі осіб. Таку пропозицію президент висловив під час зустрічі з представниками країн-членів ОБСЄ. "За нашими підрахунками, тільки така кількість інспекторів ОБСЄ при наявності, як мінімум 29 безпілотників здатне забезпечити об'єктивний контроль території, захопленої терористами", - заявив Порошенко. 

Президент звернув особливу увагу на необхідність контролю за російсько-українським кордоном за участю ОБСЄ. За його словами, тільки за цієї умови можлива деескалація конфлікту в Україні. Порошенко також запросив представників ОБСЄ спостерігати за виборами до Верховної ради і закликав активізувати зусилля для відновлення територіальної цілісності країни. 

Порошенко: Україна не змінюватиме лінію державного кордону 

Петро Порошенко заявив також 7 жовтня на базі прикордонного загону у Бортничах, що влада не має наміру змінювати лінію державного кордону. "Державний кордон проходить і буде проходити там, де вона зафіксована міжнародними договорами, де вона визнана світовим співтовариством ... Ніяких торгів, домовленостей про нібито передачу або переміщення держкордону не може бути", - заявив Порошенко.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх