Військова прокуратура України порушила кримінальну справу стосовно керівників міністерства оборони і Генштабу країни за останні десять років. Про це у вівторок, 7 жовтня, заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, передає УНІАН.

Прокуратура перевірить діяльність восьми колишніх глав оборонного відомства: Володимира Шкідченко, Євгена Марчука, Олександра Кузьмука, Анатолія Гриценка, Юрія Єханурова, Михайла Єжеля, Дмитра Саламатіна та Павла Лебедєва. Крім того, перевірка торкнеться шести колишніх керівників Генштабу: Петра Шуляка, Олександра Затинайко, Сергія Кириченко, Івана Свиди, Григорія Педченко та Володимира Замани. 

За словами головного військового прокурора України, за останні десять років і особливо за останні чотири роки в законодавство було внесено більше 600 змін, які зруйнували структуру армії і підірвали обороноздатність країни. Як зазначив Матіос, ці дії армійського керівництва привели до того, що "на момент анексії Криму у нас на папері було шість бригад, з яких врешті-решт вдалося зібрати 400 чоловік". Військова прокуратура має намір дати оцінку кожному документу, який мав значення для обороноздатності країни.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх