Польські та українські прикордонні і митні служби здійснили всі необхідні формальності для оформлення гуманітарної допомоги з Німеччини, призначеної для жителів східної України.

Автоколона з гуманітарним вантажем пройшла через пункт пропуску " Дорохуськ-Ягодин" на польсько-українському кордоні, повідомив у вівторок, 7 жовтня, на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook замголови Державної фіскальної служби України Анатолій Макаренко. 

"Сьогодні в міжнародному пункті пропуску "Дорохуськ-Ягодин" українські митники і прикордонники спільно з польськими колегами (на польській стороні) провели всі необхідні процедури з оформлення гуманітарного конвою з Німеччини", - йдеться в тексті повідомлення. 

6 жовтня президент України Петро Порошенко повідомив про прибуття колони, яка нараховує 112 вантажівок з допомогою для постраждалих в результаті військових дій на Донбасі. Гуманітарний вантаж підготовлений міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини і включає в себе опалювальні прилади, зимовий одяг, ковдри, пересувні кухні та інші предмети першої необхідності.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх