Міністр з питань економічного співробітництва ФРН Герд Мюллер (Gerd Müller) 13 жовтня попрямує на Україну, щоб передати гуманітарну допомогу біженцям в східних регіонах цієї країни.

"Ми веземо те, в чому люди там нагально потребують: переносні будинки, санітарне обладнання, медикаменти, зимовий одяг, будматеріали. Це найнеобхідніше для того, щоб пережити майбутню зиму", - повідомив Мюллер в інтерв'ю радіостанції Deutschlandfunk в неділю, 12 жовтня. 

Колона з 112 вантажівок з гуманітарною допомогою з ФРН перетнула польсько-український кордон 7 жовтня. Гуманітарний вантаж було тимчасово складовано на проміжній базі неподалік від Києва. У майбутньому цю допомогу доповнять продуктами, закупленими на території самої України, а потім українські вантажівки доставлять її в Харків, Слов'янськ, Маріуполь, Запоріжжя та Дніпропетровськ. 

Герд Мюллер 13 жовтня проведе політичні переговори в Києві. На наступний день він прибуде в Харків, де за сприяння Німеччини будується зимове житло для вимушених переселенців.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх