Федеральна розвідувальна служба Німеччини (BND) поклала відповідальність за крах "Боїнга" над Україною на проросійських сепаратистів. Про це повідомляється в неділю, 20 жовтня, на сайті Spiegel Online.

За повідомленням німецького тижневика, 8 жовтня глава BND Герхард Шиндлер (Gerhard Shindler) представив контрольній комісії бундестагу розгорнуті докази причетності сепаратистів до загибелі пасажирського літака, збитого 17 липня. Серед доказів - експертна оцінка даних з супутників, різні фотографії. За словами Шиндлера, сепаратисти захопили у сил АТО самохідний зенітний ракетний комплекс "Бук" і здійснили з нього пуск ракети, яка вибухнула в безпосередній близькості від малайзійського літака. 

За даними Spiegel Online, BND робить кілька однозначних висновків. По-перше, знімки, представлені українською стороною, є фальсифікацією. По-друге, російські твердження про те, що "Боїнг" був збитий українськими солдатами та поблизу від нього знаходився український бойовий літак, не відповідають дійсності. "Це були проросійські сепаратисти", - цитує Der Spiegel слова з доповіді Шиндлера про розслідування загибелі рейсу МН17. 

В результаті краху "Боїнга" загинули 298 пасажирів, серед них - чотири громадянина Німеччини. Федеральна прокуратура в Карлсруе порушила, за повідомленням видання, кримінальну справу стосовно невідомої особи, так як загибель "Боїнга" може бути військовим злочином.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх