Вчора, 28 травня відбулося відкрите засідання Ради Безпеки ООН, скликане за ініціативи Великої Британії для обговорення становища в нашій державі в контексті результатів дострокових президентських виборів 25 травня, йдеться у повідомленні МЗС України на своїй сторінці Facebook.

Захід розпочався з брифінгу Заступника Генерального секретаря ООН Джеффрі Фелтмана, в ході якого членів РБ ООН було ознайомлено з ситуацією в Україні, насамперед на сході держави. Фелтман повідомив про телефонне привітання Бан Кі-муном  П.О. Порошенка з отриманням переконливого мандату від народу. 

У обговоренні взяли участь усі представники держав-членів РБ ООН. 

Виступи переважної більшості делегацій містили привітання на адресу народу та уряду України з нагоди успішного проведення президентських виборів та обрання П.О. Порошенка на посаду Президента України. Члени РБ ООН відзначили важливість присутності на виборах значної кількості міжнародних спостерігачів, у тому числі, представників міжнародних організацій. 

Переважна більшість членів РБ ООН засудила дії проросійських сепаратистів, спрямовані на зрив виборів в двох східних областях України, а також підтвердила невід’ємне право уряду України на проведення антитерористичної операції. Делегації держав-членів РБ ООН закликали РФ здійснити заходи щодо недопущення проникнення на територію України з боку Росії озброєних бойовиків та зброї, та, водночас, вітали останні заяви керівництва РФ щодо поваги вибору українців 25 травня. 

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх