Сьогодні, 25 жовтня в Україні оголошено "День тиші". З настанням сьогоднішнього дня в країні заборонена передвиборча агітація та будь-яке соцопитування, яке може повпливати на вибір в голосуванні виборця. На всіх виборчих округах країни агітаційні матеріали приберуться.

В Україні вибори 2014 року проводитимуться по змішаній системі. 225 депутатів мажиритарників та 225 депутатів від політичних партій. Всього в виборах беруть участь 29 партій. Раніше кількість депутатів, що обиралась до парламенту становила 450 чоловік, однак в цьому році число повинно зменшитись через анексію Росією Криму, де знаходилось 12 мажоритарних округів. Виходить, що максимальне число вибраних депутатів становитиме 438 депутатів.

За попередніми даними всього в Україні нараховується 33,57 млн виборців. З них 3,3 млн припадає на Донецьку область та 1,77 млн на Луганську. Однак, частина цих областей знаходиться під контролем проросійських терористів, які уже вспіли заявити, що ніяких виборів на контрольованій ними території не буде. Натомість, сепаратисти планують провести свої вибори вже 2 листопада.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх