Петро Порошенко перед парламентськими виборами звернувся до народу України та закликав усіх її громадян підтримати проєвропейський курс країни. У своєму зверненні він повідомив, що у нього є чіткий план по реалізації України, що його команда підготувала проект коаліційної угоди, в основі якого лежить "Стратегія-2020".

І що саме реалізувавши цей план Україна зможе інтегрувати у своє життя стандарти євросоюзу та знайти гідне місце України  в світі.

"До 2020 року Україна повинна бути готова подати заявку на членство в Європейському Союзі", - продовжив він. 

У зверненні Порошенко підкреслив, що виборцям надано "широкий вибір" партій. Президент назвав виборчу кампанію "чесною, конкурентною, вільною та прозорою" і запевнив, що вона "повністю відповідає європейським стандартам". 

Відносно конфлікту на сході України Порошенко підкреслив, що "тільки шляхом політичного врегулювання можемо повернути ті території, де військового вирішення проблеми немає і бути не може". Разом з тим він повідомив про продовження посилення української армії та зазначив у цьому зв'язку, що режим припинення вогню, "насамперед, пішов на користь обороноздатності" країни.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх