З несподіваним візитом на схід України відзначився український президент у день позачергових парламентських виборів. У Twitterі українського президента з'явилось повідомлення - "Я приїхав в Донбас".

В цей же день дружина Петра Порошенка, прийшовши до виборчої дільниці в Києві, вспіла поспілкуватись з журналістами, заявивши, що її чоловік поїхав в Донбас, "для того, щоб проконтролювати хід голосування".

Як повідомив сайт Донецької облдержадміністрації, український глава відвідав виборчу дільницю, розташовану в Міжрегіональному вищому професійному будівельному училищі в Краматорську, ознайомився там з організацією вотуму, але сам на ділянці не проголосував.

Прес-служба президента України повідомила, що Порошенко прибув до Краматорська на гелікоптері, а перед цим проінспектував другу лінію фортифікаційних споруд. У Краматорську він поспілкувався з солдатами. "Я приїхав сюди, щоб захистити виборче право військовослужбовців", - підкреслив президент. Він пообіцяв, що влада зробить все можливе для забезпечення безпеки виборців на нинішніх виборах до Верховної ради. 

У той же день Порошенко повернувся до Києва, щоб проголосувати на виборах до Верховної ради в своїй виборчій дільниці.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх