За день до проведення парламентських виборів на Україні сайт Центральної виборчої комісії країни піддається DDoS-атакам. "Інтенсивність DDoS-атак на окремі дзеркала сайтів держорганів досягає зараз 9 Гбіт / с.

Середня інтенсивність залишається на рівні 400-700 Мбіт / с", - заявила Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України на своїй сторінці в Facebook в суботу, 25 жовтня. 

Одночасно відомство спростувало інформацію з російських ЗМІ про блокування хакерами роботи ЦВК. Сайт Vyborkom.org, який нібито був зламаний, "не має ніякого відношення ні до позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня, ні до інформаційних систем ЦВК", говориться в заяві Держспецзв'язку. Ця сторінка використовувалася для моніторингу минулих виборів зарубіжними громадськими організаціями і в даний час відключена власником, повідомило далі відомство. 

Система "Вибори" працює в штатному режимі 

Тим часом ЦВК України спростував інформацію про те, що підрахунок голосів на виборах буде здійснюватися вручну. "Повідомлення деяких ЗМІ з цього приводу абсолютно не відповідає дійсності. Інформаційно-аналітична система "Вибори" працювала і працює в штатному режимі", - повідомляє глава прес-служби ЦВК Костянтин Хівренко. 

Повідомлення про злом системи ЦВК спростувала і Служба безпеки України (СБУ). СБУ і Держспецзв'язок забезпечують безперебійне функціонування інформаційних систем ЦВК, говориться в заяві відомства.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх