За даними прес-служби Луганської обласної адміністрації, з усіх 11 одномандатних округів в області парламентські вибори в неділю, 26 жовтня, проводяться тільки в п'яти округах. Решта території, де розташовані ділянки, окуповані сепаратистами так званої "Луганської народної республіки".

При цьому в ЦВК України уточнюють, що повноцінне голосування на всіх виборчих дільницях в Луганській області пройде лише в одному одномандатному окрузі із запланованих п'яти. У Донецькій області всі без винятку дільниці працюватимуть тільки в шести округах з 12 запланованих. Всього в Донецькій області 21 одномандатний виборчий округ. 

На брифінгу 26 жовтня голова ЦВК Михайло Охендовський сказав, що не в усіх зазначених округах голосування проходитиме "по абсолютно зрозумілим причинам". "По території деяких округів фактично зараз проходить лінія фронту", - підкреслив він. 

У Донецьку відкрилося більшість запланованих виборчих дільниць 

Велика частина намічених до роботи виборчих дільниць Донецької області 26 жовтня відкрилися, передає агентство УНІАН. Працює 1047 дільниць, що становить 96 відсотків від запланованого числа. Решта 4 відсотки не діють, в тому числі тому, що "не змогли зібратися дільничні виборчі комісії". Найбільш складна ситуація - в Мар'їнському та Волноваському районах Донецької області, де відкрилися лише близько 60 відсотків виборчих дільниць. В Луганській області відкрилися 420 виборчих дільниць. 

Глава ЦВК України підкреслив, що якщо буде можливість відкрити ті виборчі дільниці, голосування на яких ще не почалося, необхідно докласти всіх зусиль, щоб вони все ж заробили до закінчення виборів. 

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх