"Блок Петра Порошенка" оприлюднив текст коаліційної угоди. Документ розміщений на сайті партії в середу, 29 жовтня. Одночасно з цим проект переданий для ознайомлення партіям "Народний фронт" прем'єр-міністра Арсенія Яценюка і "Об'єднанню Самопоміч" мера Львова Андрія Садового, які поряд з "Блоком Петра Порошенка" увійшли в трійку лідерів на парламентських виборах 26 жовтня.

Проект включає в себе 13 реформ, в числі яких антикорупційна і судова реформи, децентралізація і оновлення влади, реформи державного управління, правоохоронної системи, національної безпеки та оборони, енергетики та енергозалежності, системи охорони здоров'я, фінансового сектора і цілого ряду інших реформ. 

Реформа енергетики, зокрема, передбачає диверсифікацію джерел поставок газу, при якій з 2018 року частка будь-якої іноземної держави або компанії в постачанні Україною газом буде обмежена 30 відсотками річного обсягу споживання країни. 

На парламентських виборах на Україні "Блок Петра Порошенка" отримав 21,8 % голосів, зайнявши друге місце, "Народний фронт" - 22,1 % та "Об'єднання" Самопоміч "- 11,01 %. Про це свідчать дані ЦВК після обробки 98 % бюлетенів. при цьому більшість голосів в Раді, тим не менш, буде належати "Блоку Порошенка", оскільки при їх розподілі враховується також голосування по одномандатних округах.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх