Як заявила в своєму мікроблозі Twitter Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), що не збирається моніторити так звані вибори в самопроголошених ДНР і ЛНР, які пройдуть сьогодні 2 листопада.

Раніше голова організації Дідьє Буркхальтер вже заявляв, що дані вибори не відповідають українському законодавству.

"Такі дії йдуть врозріз з текстовим і ідейним змістом Мінського протоколу та ускладнять його реалізацію в майбутньому", - цитує слова Буркхальтера прес-служба ОБСЄ. 

ОБСЄ спростувала інформацію про огляд виборчих дільниць сепаратистів 

В Росії натомість ЗМІ швидко розповсюдили інформацію про те, що усі виборчі діьниці в ДНР і ЛНР уже попередньо були оглянуті представниками ОБСЄ. Представник організації за запитом московської студії німецької телерадіокомпанії ARD спростувала це повідомлення. 

Як повідомляється на сайті австрійського видання Die Presse, в якості "спостерігачів" в так званих виборах сепаратистів на сході України планують взяти участь праворадикальні політики італієць Алессандро Муссоліні і австрієць Евальд Штадлер. Про це вони заявили в Донецьку на прес-конференції, ініційованої, як пише видання, "якоюсь організацією під назвою "Асоціація з безпеки і співробітництва в Європі"(АБСЕ). Die Presse звертає увагу на схожість назв АБСЕ і ОБСЄ.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх