У неділю, 2 листопада, після початку так званих виборів на підконтрольних проросійськими сепаратистам територіях східної України, Служба безпеки України (СБУ) відкрила кримінальне провадження щодо організацій "Донецька народна республіка" (ДНР) і "Луганська народна республіка" (ЛНР).

Про це повідомили в прес-центрі СБУ агентству УНІАН. Справа заведена за ознаками злочину, передбаченого статтею Кримінального кодексу України про дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади. 

"Як тільки відкрилися дільниці на так званих виборах незаконних органів влади терористичних організацій "Донецька народна республіка" і "Луганська народна республіка", Служба Безпеки України зареєструвала в Єдиному реєстрі досудових розслідувань кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 109 Кримінального кодексу України", - написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook радник голови СБУ Маркіян Лубківський. 

За його словами, представники ДНР і ЛНР шляхом проведення на окремих територіях Донецької і Луганської областей виборів незаконних органів влади наперекір встановленим конституцією і законами України порядку, вчинили дії, спрямовані на захоплення державної влади.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх