Як повідомляється на сайті президента України, так звані вибори в самопроголошених ДНР і ЛНР, глава держави назвав "фарсом під дулами автоматів". Також в повідомленні зазначається, що голосування, яке пройшло 2 листопада, на Донбасі "не має нічого спільного з реальним волевиявленням", а є грубим порушенням Мінських угод.

За словами президента, "всі вибори на українській території, де голосують українські громадяни, повинні проходити виключно за українськими законами". 

Порошенко зазначив, що "провідні країни світу і міжнародні організації" засудили організовані сепаратистами вибори на території Донецької та Луганської областей. Він висловив надію на те, що "псевдовибори не визнає і Росія, оскільки вони є грубим порушенням Мінського протоколу від 5 вересня, під яким стоїть підпис і представника РФ". 

Перший заступник голови комітету Держдуми Росії у справах громадських об'єднань і релігійних організацій Михайло Маркелов заявив, що "Київ зобов'язаний визнати результати виборів", що відбулися в ДНР і ЛНР. На його думку, на відміну від виборчої кампанії в Раду голосування в Донбасі пройшло без порушень, і вибори потрібно вважати такими, що відбулися.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх