Як стало відомо, 5 листопада, Європейський Союз оголошує, що парламентські і президентські вибори в самопроголошених Донецькій і Луганській народних республіках є незаконні та нелегітимні. Про це йдеться в прес-релізі розповсюдженому в Брюселі вчора ввечері.

В прес-релізі також сказано, що ці вибори напряму суперечать Мінському протоколу.

Євросоюз, також дуже схвильований тим, що на сході України постійно порушується режим припинення війни, через що страждає багато мирного населення.

Водночас, ЄС закликає Київ, Москву та терористів з ДНР і ЛНР дотримуватись Мінського протоколу, вивести всі незаконні та іноземні воєнні угрупування, військову техніку та найманців, а також забезпечити безпеку по всьому україно-російському кордоні для того, щоб Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) змогла безпечно моніторити кордон.

Натомість в Раді Національної Безпеки та Оборони України заявляють, що Росія продовжує скупчувати свої війська біля кордону з Україною та частково перекудувати їх безпосередньо на територію України, відверто нехтуючи своїм підписом на Мінському протоколі.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх