"Поліграфкомбінат" Україна "з 1 січня 2015 року почне виготовлення біометричного паспорта, ми до цього повністю готові", - заявив М.Степанов в інтерв'ю "Дзеркалу тижня", додавши, що захист документа виконана на найвищому рівні.

За його словами, в процесі виробництва використовується інтагліо-друк, котрий застусовується при захисті паперових грошей і створює рельєфність, приховані зображення. Важливим елементом захисту є чіп в обкладинці, що містить інформацію про власника паспорта, а також гравірована полікарбонатна сторінка.

За словами директора, відносно недавно поліграфкомбінат "Україна" отримав від держави замовлення на виготовлення ряду захищених документів, при цьому вдалося суттєво знизити ціни. "Посвідчення водія та техпаспорт на автомобіль почали коштувати 114 гривень, І виробляємо ми їх з полікарбонату, а не з ПВХ (як ЄДАПС). Це абсолютно інший, більш сучасний рівень технологій. Між іншим, у конкурентів не тільки якість була нижче, але і ціна вища - 198 грн. Різниця в 40% відбивалася на кожній людині і сукупно по країні становила 170 млн. грн на рік", - зазначив М.Степанов.

"Відразу ж після запуску у виробництво біометричного паспорта ми плануємо запропонувати владі концепцію введення ID-карти. Фактично, це паспорт громадянина України у вигляді карти, як це реалізовано в усьому світі. З точки зору нашої філософії введення ID-карти має стати серйозним поштовхом для спрощення надаваніх адмінпослуг", - заявив М.Степанов.

Як раніше заявила заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль, перед українською владою стоїть завдання налагодити серійне виробництво біометричних паспортів з 1 січня 2015 року.

Джерело: Інтерфакс

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх