Український президент Петро Порошенко впевнений, що для України є тільки один шлях розвитку - європейський, альтернативи якому немає. Про це він повідомив 20 листопада, в четвер, на прес-конференції за підсумками переговорів в Кишеневі між керівниками трьох країн - Польщі, Молдови та України.

Порошенко зауважив, що ніщо, навіть війна з Росією, не може стати на шляху реформ для подальшої інтеграції України до Європейського Союзу. Україну чекають кардинальні зміни, - говорить він.

Український глава звинувачує РФ в подіях на сході країни. Цей воєнний конфлікт не є громадянською війною, а наслідком агресивного вторгнення Росії на територію України, - впевнений Порошенко. Тому країни Європи повинні посилити тиск на Москву з допомогою чергових санкцій, так як, прогресу у врегулюванні конфлікту на Донбасі немає.

На завершення Порошенко зазначив, що продовжує пошук для компромісного вирішення конфлікту і впевнений, що ключем для його розв'язання є мінські домовленості, яких мають дотримуватись всі сторони.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх