Федерація футболу України поважає рішення виконкому УЄФА щодо кримського питання, прийняте 4 грудня, відзначає президент ФФУ Анатолій Коньков.

"ФФУ поважає рішення виконкому УЄФА щодо кримського питання заради збереження цілісності та виконання статутних вимог, як ФІФА та УЄФА, так і всіх асоціацій-членів зазначених організацій, а також балансу прав і зобов'язань асоціацій-членів у світовому футбольному співтоваристві", - йдеться в його офіційній листі на адресу президента УЄФА Мішеля Платіні, опублікованому на сайті ФФУ в п'ятницю.

А.Коньков вказує, що з урахуванням відсутності на сьогоднішній день умов для розвитку професійного футболу на території Криму в складі ФФУ, українська федерація підтримує рішення про створення там спеціальної зони, де з ініціативи УЄФА буде розвиватися дитячо-юнацький футбол і підтримуватися місцева інфраструктура. 

"Як керівник українського футболу, хочу зазначити, що ФФУ готова співпрацювати з УЄФА в рамках майбутніх проектів, які здійснюватимуться на території АР Крим в рамках, які визначатимуться УЄФА і вважатимуться їм доцільними", - підкреслюється в листі.

Як повідомлялося, 4 грудня виконком УЄФА заборонив кримським клубам брати участь з будь-яких змаганнях під егідою Російського футбольного союзу, а РФС - проводити будь-які змагання в Криму без згоди УЄФА і ФФУ, а також визначив статус Криму на футбольній карті Європи, як спеціальної зони.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх