Скандал довкола ФІФА набирає обертів. Представник комітету з етики Міжнародної федерації футбольних асоціацій Майкл Гарсія, заявив про відставку. Це сталося 17 грудня. Саме він керував розслідуванням у корупційній справі щодо вибору господарів чемпіонату світу з футболу, право на проведення якого віддали Росії та Катару.

Про це він заявив у Маракеші, на засіданні виконкому ФІФА. У своїй заяві Гарсія піддав жорсткій критиці керівництво ФІФА. Причиною відставки стало відхилення протесту Гарсії на неточності і помилки, допущені комітетом з етики у його докладі про корупцію і вибір країн-господарів проведення ЧС у 2018 і 2022 роках. 

Гарсія також сказав, що не вірить в незалежність дій арбітражної палати.

Президент ФІФА Йозеф Блаттер із подивом відреагував на рішення Майкла Гарсії піти у відставку і наголосив, що робота комітету з етики незважаючи на все буде продовжена.

Розкритикував ФІФА і президент УЄФА Мішель Платіні сказавши, що у футбольному світі усі хочуть прозорості, а даний скандал, що виник у ФІФА під час вибору господарів чемпіонату світу з футболу у 2018 і 2022 роках - це ще один провал ФІФА.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх