Вчора в Одесі український олімпієць Олександр Усик послав в нокаут Росіянина. Свій черговий бій в професійній кар'єрі українець провів з аргентинцем Сезаром Давидом Кренсом, що носить прізвисько "росіянин". Ще до боя, на зважуванні, аргентинець показав вагу на півтора кілограма більшу за нашого боксера. За параметрами вони були дуже схожі.

Перший раунд між боксерами проходив дуже спокійно, видно було, що суперники вивідують один одного. Кожен намагався знайти слабкі сторони. Усик провів кілька вдалих серій ударів, зарахувавши у свій актив кілька очок. Перевага  Олександра Усика дала плоди в третьому раунді. В якому український боксер, провівши свою хитру комбінацію, послав аргентинця у нокдаун. Після цього нокдауна домінуючим боксером у рингу став українець. Завершення бою довго чекати не довелось. Уже в наступному раунді, сильним ударом в печінку, Усик посилає Сезара Кренса в нокаут. Після цього удару, з боку кутка аргентинця на ринг вилетів білий рушник.  

Це була четверта перемога Олександра Усика на професійному рівні, в якому українець впевнено здолав аргентинського боксера. 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх