Столичний «Будівельник» в рамках третього матчу фінальної серії здобув другу перемогу над южненським «Хіміком». Перших десять хвилин матчу в Києві були рівними, про що свідчили 19:19 в підсумку. Отримати мінімальну перевагу вдалося гостям лише після першої короткої перерви. Тревіс і Дилейні змогли забезпечити команді Муйжніекса перевагу в 5 очок (34:39), але не більше того.

Така незначна різниця в рахунку, за підсумками першої половини, звичайно ж, не давала ніякої переваги гостям. Тим більше, що другу двадцятихвилинку команда Багатскіса, зазвичай, проводить потужніше.

Герой другого матчевого протистояння Фрейманіс виступив в ролі лідера для «Хіміка» в дебюті третього періоду, у «Будівельника» ж блищав Саммерс. Саме два штрафних і потрапляння з середньої дистанції ДаХуана повернули лідерство господарям паркету - 46:45. Підтримали партнера по команді Дроздов і Лавринович, збільшивши перевагу до +6.

Початок заключного ігрового відрізка ознаменувався міні-ривком «будівельників», який суттєво наблизив «гладіаторів» до перемоги. Комфортні +9 дозволили киянам впевнено контролювати хід зустрічі, при тому, що «Хімік» допускав досить багато браку в атаці. «Будівельник» впорався із завданням і довів матч до перемоги з рахунком 82:72. Рахунок в серії 2:1.