Після скандалу, за участі команди Mercedes на шинних тестах торік, склалося враження, що більше ніхто з учасників чемпіонату не стане робити спроби порушити регламент аналогічним чином. Але видання Motorsport - Total повідомляє, що по завершенню зимових тестів в Бахрейні і до початку Гран Прі Австралії команда Red Bull вирушила до австрійського міста Грац, де разом з мотористами Renault провела закриті тести.

Зокрема, у компанії в цьому місті є технічне обладнання, яке дозволяє в якійсь мірі замінити звичайні тести на трасі. Інженери можуть встановити в аеродинамічній трубі на рухомій стрічці автомобіль, не використовуючи при цьому  його зменшену модель, як це припускають правила. 

У доповіді наголошується, що співробітники RB перебували в Австрії шість днів. Причому, в цій прекрасній країні взимку вирішив скоротати час і учасник молодіжної програми Red Bull Антоніо Фелікс да Кошта, який залишив відповідні повідомлення в своєму Twitter.  У стайні Red Bull, це ніяк не коментують і не спростовують дану інформацію. 

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх