Український боксер знову радує вболівальників черговою достроковою перемогою. Євгеній Хитров, який виступає в середній вазі, вириває п'яту перемогу поспіль. Чотири попередні поєдинки він також закінчував достроково. Цього разу суперником українця став Кріс Четмен (12-4-1, 5 КО). 

У першому раунді Хитров намагався займати центр рингу, але не проводив небезпечних атак. Його суперник з перших секунд почав наносити велику кількість ударів, навіть без розвідки. Один раз українець навіть втратив координацію, але не від сильного удару, а через погану стійку. 

У другому раунді Четмен продовжував свої атаки, які не завдавали абсолютно ніякої шкоди українцю, адже всі удари проходили в блок, або ж Хитров ухилявся від не точних ударів Четмена. 

У третьому раунді Хитров лівим боковим потрапив суперникові в щелепу, після чого останній впав на підлогу рингу, не зумівши піднятися. Суддя в ринзі вирішив, Четмен більше не зможе продовжувати боксувати і зупинив бій. Ще одна дострокова перемога  нокаутом  українського боксера в професійній кар'єрі. 

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх