150 агресивно налаштованих протестувальників підпалили сміттєві контейнери, намагаючись перекрити рух по центральній вулиці мегаполісу. Вони скандували: "Чемпіонату світу не буде!", повідомляє Deutsche Welle. Поліція Сан-Паулу в понеділок, 9 червня, застосувала сльозогінний газ і світлошумові гранати, щоб розігнати демонстрацію працівників метрополітену.

Як повідомляє агентство AFP, приблизно 150 найбільш агресивно налаштованих протестувальників підпалили сміттєві контейнери, намагаючись перекрити рух по центральній вулиці мегаполісу. Ця спроба була подавлена поліцією. 

Однак, співробітники правопорядку не змогли зупинити марш протесту, в якому взяли участь близько тисячі страйкуючих. Під бій барабанів вони пройшли маршем до будівлі місцевого транспортного управління, вигукуючи гасла "Чемпіонату світу не буде", "Учасники страйку - ми підтримуємо вас". 

Страйкуючі працівники метрополітену, акція протесту яких триває з минулого тижня,  вимагають збільшити їм зарплату, як мінімум на 12,2 відсотки, паралізували місто з населенням в 20 мільйонів чоловік, з яких 4,5 мільйона регулярно використовують метро. 12 червня на стадіоні "Арена Корінтіанс" в Сан-Паулу відбудеться церемонія відкриття і перший матч чемпіонату світу з футболу. 

 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх