Чемпіон "Формули-1", що отримав в кінці грудня 2013 важку травму голови, залишив клініку в Греноблі. Знаменитий німецький автогонщик Міхаель Шумахер (Michael Schumacher) опритомнів і покинув клініку у французькому Греноблі, в якій він перебував з грудня 2013 року. Про це в понеділок, 16 червня, повідомила менеджер чемпіона "Формули-1" Забіне Ким (Sabine Kehm), повідомляє Deutsche Welle.

Тепер 45-річному Шумахеру доведеться пройти "дуже довгу фазу реабілітації", цитує слова менеджера AFP. Про те, де автогонщик буде проходити реабілітацію і який його нинішній стан, не повідомляється. Близькі автогонщика подякували всім лікарям, санітарам, медсестрам та рятувальникам у Греноблі, а також усім, хто бажав йому одужання, заявила далі Забіне Кем.

У грудні минулого року знаменитий гонщик Міхаель Шумахер, який катався на лижах у французьких Альпах, в результаті падіння і удару головою об камінь отримав черепно-мозкову травму. Наприкінці березня цього року медики повідомили, що спортсмен поступово буде виходити зі стану коми, в яку його навмисно ввели.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх