З клініки Гренобля, де зоряний німецький автогонщик півроку лежав у стані коми, викрадена його медична карта. Поліція проводить розслідування. Тиждень потому після переводу німецького автогонщика Міхаеля Шумахера (Michael Schumacher) в реабілітаційну клініку невідомі викрали його історію хвороби і виставили документи на продаж, повідомляє у вівторок, 23 червня, Deutsche Welle.

"Це викликає жах і огиду"

"За останні дні представникам ЗМІ кілька разів було запропоновано купити документи, які, як стверджує продавець, є історією хвороби Міхаеля Шумахера. Це викликає жах і огиду", - цитує менеджера автогонщика Сабіне Кім (Sabine Kehm) газета Bild.

При цьому Кім підтвердила факт зникнення документів, але підкреслила, що не може стверджувати про їх автентичність. В даний час поліція проводить розслідування.

Згідно з інформацією Bild, початкова ціна виставлених на продаж документів становить близько 50 тисяч євро в перерахунку. Сабіне Кім закликає журналістів не купувати їх і не оприлюднювати які у них дані, оскільки вони носять абсолютно приватний характер. "Ми звертаємо увагу на те, що купівля цих документів та їх публікація заборонені", - заявила вона.

Півроку в комі

Після отримання важкої травми голови 29 грудня минулого року на одному з французьких гірськолижних курортів семиразовий чемпіон "Формули-1" Міхаель Шумахер півроку лежав у стані коми в клініці Гренобля. Після того, як 16 червня автогонщик отямився, його перевели в університетську клініку швейцарської Лозанни.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх