Екс-півзахисник харківського "Металіста" Тайсон згадує свій розкішний постріл, який поки лідирує у голосуванні УЄФА  60 кращих голів. "Чесно кажучи, бачу цей гол кожен день", - говорить Тайсон, згадуючи свій неймовірний удар в матчі групового етапу Ліги Європи УЄФА-2012/13, коли бразилець захищав кольори харківського "Металіста". На даний момент він лідирує у голосуванні 60 кращих голів УЄФА.

М'яч, забитий Тайсоном у ворота "Русенборга", рядовим справді не назвеш. Він щільно відбився в пам'яті всіх, хто бачив його в листопаді 2012 року. Всього чотири хвилини минуло, коли півзахисник підстроївся під не самий небезпечний навіс Фініньо зліва і з ходу не опускаючи круглого до землі, всадив м'яч у "дев'ятку", зробивши це так, що Марко ван Бастену з його голом у фіналі ЧЄ-1988 залишається тільки нервово курити в стороні. 

"Насправді забити такий гол шалено складно. Він дуже красивий, - згадує Тайсон. - Дякую Господу за те, що мені вдалося забити його. Він залишиться зі мною до кінця життя. Коли м'яч летів до мене, я вирішив, що буду бити. Не знав, відлетить м'яч на трибуни чи у ворота. Коли він з тієї траєкторії полетів у ворота, я не вірив сам собі". 

"Підняв голову і побачив, що м'яч влетів у сітку. Я опинився в заціпенінні, але все одно відчував величезну радість, - продовжує Тайсон. - Насправді такий гол може забити будь-який гравець, але техніка, звичайно, має дуже велике значення. Також дуже важливі партнери, той, хто віддає тобі передачу. Я не забуваю і про нього. Ну, і коли забиваєш такі голи, то не обходиться, звичайно, і без фарту".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх