На минулому Гран Прі Великобританії пілоти команди Williams змушені були стартувати з нижньої частини пелотона через помилку в кваліфікації. Та це не завадило Валттері Боттасу на першому колі пройти п'ять суперників, а вже до двадцятого кола прорватися з 14-го на третє місце.

Керівник гоночної бригади Williams Роб Смедлі не приховував свого подиву дуже конкурентному темпу FW36

«Якоюсь мірою ми були здивовані. Але я не можу сказати, що це стало величезною несподіванкою для команди. Ми бачили, що у нас є хороший автомобіль, що лише посилило негативні почуття після провалу в кваліфікації. 

На останніх етапах ми переконалися в хорошому потенціалі FW36, і хоча в Канаді та Австрії ми були другими по чистому темпу, ми не були впевнені, що збережемо такий рівень в Сільверстоуні. Тут мало повільних поворотів, тому ми не розуміли реальний темп нашої машини, команда лише бачила, що чиста швидкість дозволить вести боротьбу. 

Не можна не відзначити унікальний виступ Валттері Боттаса, який ідеально взаємодіяв з піт-уолл, що дуже важливо для досягнення результату. Але ми не будемо применшувати заслугу двигуна Mercedes, оскільки за рахунок його потужності Боттас здійснив швидкий прорив. Не будь цього, гонка могла б пройти за іншим сценарієм для нас», - розповів Смедлі.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх