Сьогодні пройшла прес-конференція українського біатлону, де президент федерації Володимир Бринзак і почесний президент Микола Томенко розповіли про плани команди на найближчий сезон. Основні моменти:

- Валя Семеренко та Наталя Бурдига  залишаються виступати. Віта перенесла операцію і місяць їй лікарі заборонили тренуватися, по ній питання відкрите. У такому стані її попросили почекати з вагітністю, як мінімум півроку.

- У нашій збірній поповнення, приєдналися чемпіон Росії Володимир Сємаков та призер чемпіонату Росії Олександр Жирний. Вони представлятимуть "Динамо", Київська область.

Володимир Сємаков: Добрий день! я родом з Іжевська, до цього року  виступав за збірну Мордовії, місто Саранськ. В зв'язку з закінченням мого контракту довелося вибирати, в який регіон переїхати. Так получилось, що мені вдалося зідзвонитись з Володимиром Михайловичем, ми переговорили і знайшли певні точки дотику, з'явилась хороша можливість для тренувань в збірній України. Мені ця ідея надзвичайно сподобалася, тому що це хороший шанс реалізуватися і тренуватися в висококласної команді.

Олександр Жирний: Перш за все основне завдання самореалізуватися, Я хочу вийти на високий міжнародний рівень, а в збірну України перейшов виключно за власною ініціативою. У нашому регіоні, в Уфі (Башкирія) не було можливості  виступати на більш високому рівні, а ситуація з фінансуванням була важкою. Були непогані результати, але у нас надзвичайно висока конкуренція і потрапити в головну команду не виходило.

Джерело: Федерація біатлону України

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх