Українські та російські клуби не гратимуть між собою в єврокубках. Таке рішення прийняла робоча група УЄФА з надзвичайних ситуацій, повідомляє УЄФА у четвер, 17 липня. Раніше в Союз європейських футбольних організацій (УЄФА) звернулися Російський футбольний союз і Федерація футболу України, які висловили побоювання, що матчі між клубами обох країн можуть викликати проблеми з безпекою.

"Вивчивши рівень безпеки в регіоні, робоча група УЄФА з надзвичайних ситуацій вирішила, що російські і українські команди не можуть перетинатися в турнірах УЄФА до подальших розпоряджень", - значиться в заяві на сайті організації. Це означає, що при жеребкуванні третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів не можуть бути зведені в пару дніпропетровський "Дніпро" і санкт-петербурзький "Зеніт". Грунтуючись на останніх повідомленнях про рівень безпеки в Україні, УЄФА дозволила проводити матчі під егідою УЄФА в Дніпропетровську та Одесі. Раніше подібний дозвіл вже отримали Київ і Львів. 

На території Ізраїлю матчі заборонені 

Водночас у зв'язку із загостренням конфлікту на Близькому Сході Союз європейських футбольних організацій заборонив проведення ігор під егідою УЄФА на території Ізраїлю. Футбольний союз вже попросив ізраїльські клуби запропонувати альтернативні стадіони за кордоном, на яких можуть відбутися їх домашні ігри в рамках Ліги чемпіонів і Ліги Європи в сезоні 2014-2015.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх