Вчора, 20 серпня, дніпропетровське "Дніпро" зіграло свій перший матч раунду плей-офф Ліги Європи проти хорватського "Хайдука". Клуб раніше нікому не відомий, а від недавнього часу привертає багато уваги українських шанувальників цього виду спорту. Адже саме в "Хайдук" перейшов екс-форвард "Динамо" Київ Артем Мілевський, який по іронії долі зіграв на рідному для себе стадіоні матч проти українського клубу.

Для "Дніпра" було дуже важливо перемогти в цьому матчі, що вони і зробили. Та перемога далася їм надзвичайно складно. Без Євгена Коноплянки дніпряни виглядали дуже слабо, хоч перший тайм був за "Дніпром". Проте, вже на початку другого тайму Сушич реалізує перший же момент "Хайдука", відкриваючи рахунок в матчі. Однак, Калинич зрівнює рахунок три хвилини по тому в восьмому гольовому епізоді біля воріт гостей. А добиває "Хайдук" Шахов, котрий вийшов на заміну. Маркевич знову продемонстрував, що він є майстром вдалих замін.

Однак, вцілому, "Дніпро" просто бездарно тринькало моменти, які могли б перетворитись у забиті м'ячі, що дозволило б дніпропетровцям полегшити собі гру на виїзді та забезпечити комфортом.

Тим не менш, на виїзд "Дніпро" відправляється з мінімальною перевагою в рахунку.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх