Здобути перемогу над збірною Фінляндії для команди Фрателло виявилося нездійсненним завданням. Уже на старті поєдинку фіни змогли продемонструвати свою «коронку», свій неповторний стиль гри. Здавалося, чи не кожна атака опонента завершувалася трьохочковою спробою.

При цьому фіни переміщали м'яч по периметру і практично завжди знаходили вільного гравця. Особливо досяг успіху в реалізації дальніх кидків на старті поєдинку Хафф, який за три хвилини зустрічі відвантажив в наш кошик 11 балів. Гра стала вирівнюватися в другій половині дебютної чверті. Три поспіль троячки від української збірної (відзначилися Липовий і двічі Гладир) практично повністю нівелювали відставання - 18:16, а потім вже і дві точні атаки Зайцева з-під кільця вивели вперед «жовто-синіх» - 20:22.

Друга чверть розпочалася з чергового провалу. Хафф і Копон організували ривок +8: 0 і, здавалося, що Фінляндія може і «втекти», але вчасно в гру включився Пустозвонов і практично поодинці скоротивши відставання, вивів вперед українську команду. Підопічні Фрателло, здавалося, пристосувалися до незручних фінів, завершивши першу половину з перевагою в два бали - 35:37

Третя десятихвилинка розпочалася з холодного душу для нашої збірної, який цілком міг позбавити матч всілякої інтриги до самої фінальної сирени. Копон і Салін видали фантастичну серію влучень, при якій опонентові вдалося організувати ривок 19: 0. Слід сказати, що причиною стала не тільки розбалансованість української команди в обороні, а й поспіх і реваншизм в атаці. Українські баскетболісти намагалися незрозуміло навіщо відповісти обов'язково на точне далеке потрапляння суперника рівноцінним кидком, нехай навіть через руки, з відхиленням, на перших секундах володіння. Звичайно, така гра не сприяла набору очок. Вольова кінцівка чверті відправила команди на останню коротку перерву за рахунку 57:52 і здавалося, що Україна цілком може розраховувати на позитивний результат, піймавши кураж, та не все так просто.

Остання десятихвилинка пройшла абсолютно по тому ж сценарію. Маса втрат, поспіх, та ще й досить швидко нахапали перебір командних зауважень. Фіни нещадно терзали оборону нашої команди, забиваючи просто на будь-який смак. 75:58 в середині чверті фактично позбавляли матч інтриги, але Україна була здатна на останній ривок, який цілком міг стати порятунком, на жаль ... Джетер, Забірченко, Мішула і Пустозвонов дальніми влучаннями за 2 хвилини до кінця скоротили різницю до -7. Але закінчився поєдинок на користь фінів 81:76.