Це може здатися дивним, але чим гірше бразильська національна збірна виступатиме на чемпіонаті світу з футболу, який починається 12 червня 2014, тим більше користі це принесе економіці країни. Згідно із законом, прийнятим бразильською владою для регламентації проведення в країні чемпіонату світу, уряд може оголосити вихідним кожен день ігор бразильської національної збірної. 

Правда, кількість таких вихідних поки визначити неможливо: залишається неясним, скільки саме з 64 матчів чемпіонату пройде за участю бразильської команди. Це, по всій видимості, буде залежати від гри національної збірної. Якщо бразильці вийдуть у фінал, вони зіграють в цілому сім матчів. Для країни це означає сім додаткових вихідних днів.

Однак тривалий відпочинок бразильців може обернутися значними збитками для національної економіки. Тижневий простій виробництва може коштувати Бразилії 30 млрд реалів або близько 10 млрд євро, підрахували в Союзі товарів, послуг і туризму в Сан -Паулу.

За словами професора бразильського інституту FGV Самі Дана, додаткові доходи в ресторанному та готельному сегментах під час чемпіонату навряд чи компенсують втрати: "Навіть якщо та чи інша галузь опиниться в прибутку, із загальноекономічною точки зору це не окупить чемпіонат світу ".

Інші експерти дотримуються протилежної думки. Ще в 2010 році аналітики Ernst & Young прогнозували , що проведення чемпіонату світу з футболу принесе бразильській економіці додатково 142 млрд реалів. За нинішнім курсом це становить майже 47 млрд євро. За підрахунками бразильського банку Itaú Unibanco, внесок ЧС- 2014 в темпи зростання бразильського ВВП повинен скласти один відсоток. У середині 2011 року аналітики банку очікували, що цей показник складе 1,5 відсотка.

Більше половини коштів пішло на будівництво стадіонів. Один тільки національний стадіон у столиці обійшовся в 400 млн євро. Проте ефективність інвестицій в цей об'єкт залишається під питанням: незрозуміло, чи буде він затребуваний після змагань. Не краще йдуть справи і зі стадіонами в Манаусі і Куяба.

"Якби , насамперед, були завершені транспортні проекти, це мало б набагато більш відчутний ефект для економічного зростання", - вважає Матіас- Перейра . Проте спроби реалізувати будівельні проекти, спрямовані на покращення інфраструктури, не увінчалися успіхом. У Порту -Алегрі, наприклад, збиралися побудувати нові дорожні смуги для руху автобусів, які б пов'язали міський стадіон з аеропортом. Для цих цілей було передбачено десять будівельних ділянок, але ні на одному з них роботи так і не почалися.

Джерело:  Deutsche Welle

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх