На цьому тижні Виконавчий комітет УЄФА визначить місця проведення єврокубкових фіналів в 2016 році і назве 13 господарів ЄВРО-2020. Головні пункти на порядку денному зустрічі Виконавчого комітету УЄФА на цьому тижні - вибір 13 асоціацій, які приймуть матчі ЄВРО-2020, а також двох міст, де пройдуть фінали клубних турнірів УЄФА в 2016 році.

Зустріч під головуванням Президента УЄФА Мішеля Платіні розпочнеться в штаб-квартирі УЄФА 18 вересня о 13:00. Одна з головних задач виконкому - вибір стадіонів, які приймуть фінали Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА в 2016 році. Найближчі фінали відбудуться в Берліні та Варшаві відповідно.

У числі інших тем для обговорення - дії при струсі мозку на футбольному полі. У зв'язку з декількома гучними епізодами світове спортивне співтовариство звернуло пильну увагу на цю проблему. Також виконкому УЄФА представлять на затвердження регламент чемпіонату Європи 2015-2017 серед жінок. Зустріч закінчиться близько 18:00. Після неї відбудеться прес-конференція за участю генсека УЄФА Джанні Інфантіно

У п'ятницю, 19 вересня, відбудеться довгоочікуване оголошення 13 асоціацій, які візьмуть ЄВРО-2020. Виконавчий комітет назве переможців заявочного конкурсу на церемонії в женевському виставковому центрі Espace Hippomène в 13:00.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх