На «Арені Львів» відбувся великий вечір боксу, організований компанією K2 Promotions. У його головному поєдинку Олександр Усик (5-0, 5 KOs) нокаутував південноафриканця Даніеля Брюера (24-6-1, 21 KOs) і завоював титул інтерконтінентльного чемпіона WBO у важкій вазі. 

Суперникам довелося проводити бій в не дуже комфортних погодних умовах на відкритому повітрі. В момент їх виходу на ринг температура становила всього 5 градусів вище нуля. 

Перший з десяти передбачених регламентом раундів Усик і Брюер провели обережно і активних дій не вживали. У другій трихвилинці українець кілька разів непогано перевірив південноафриканця лівою і позначив свою перевагу в швидкості і пересуванню по рингу. 

У третьому раунді Усик провів відмінний аперкот, а пізніше потужно пробив південноафриканцеві в голову. Але й Брюеру вдався непоганий крос. В четвертому раунді українець пішов з суперником в розмін і, дозволивши йому пробити, сам провів результативну серію. Потім перевага боксера з України стала ще більш відчутною. Він впевнено тримав дистанцію і викидав акцентовані удари по корпусу. 

Розв'язка наступила в сьомому раунді. Даніель Брюер пішов на суперника з опущеними руками, отримав нищівного удару з лівої Усика, получився боковий у щелепу, після чого був зафіксований нокаут.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх